Dienstag, 26. Februar 2013

Kādēļ Vegas Cosmetics  Ikviens cilvēks instiktīvi tiecās pēc labākā  apkārtējā vidē, darbā, vai izvēloties sadzīves priekšmetu mājas solim. Ik mirkli mums ir jāizdara izvēle : Cik? Kāpēc? Kas ir labāk? Dažreiz šos signālus neuztveram, daram v isu automātiski.
 Rīts. Virtuve. Tēja vai kafija? Sula vai piens? Katrs no mums izvēlās, kas patīk, vai kas ir piemērots, ņemot vērā veselības aspektus, vai pēc ieraduma, vai pēc mirkļa iespaida. Tas ir vienkāršs piemērs, neatkarīgi kāda vecumā esam, kādas tautības pārstāvji.
   Tomēr ja mēs gribētu tikai viena veida dzērienu, nav teikts , ka zīmols un kvalitāte ir vienādā līmenī. Varbūt esam humāni un jau sen nepievēršam uzmanību kafijas zīmolam, bet jums interesē atmošanos no rīta kā tāda ar kafijas palīdzību.
  Lai kāds būtu iemesls, vai esat kādreiz aizdomājušies par produktu priekšrocībām un trūkumiem, ko izmantojiet automātiski ikdienā? Par produktu analogiem, kuriem būtu augstāka kvalitāte un vairāk priekšrocību.

Pašlaik , lai pievilinātu klientus, strāda markentinga triki ar skaļiem saukļiem par produktu kvalitāti, pielietojumu, kas brīžiem neatbilst patiesībai. Cilvēki ar aizdomām uzlūko jebkuru jaunumu.  Viens no, marketinga trikiem ir vārdi Natural, Eko it sevišķi par kosmētiku. Pilns internets ar tā saucāmo Natural, eko kosmetiku...

Bet...  75 % no tā sauktājiem dabīgās kosmētikas produktiem pasaulē  patiesībā satur sintētiskās sastāvdaļas un tikai nedaudz dabīgo komponentu, lai tos ietvertu nosaukumā un pārdotu kā dabīgu produktu. Tas ir marketinga slazds dabas iedvesmotiem cilvēkiem.

Dažreiz aiz kāda nolaidības pēc, vai varbūt savtīgu interešu dēļ, neatrodam lietošanas noteikumus, pilnu aprakstu par produktu, ko vēlamies nopirkt mums saprotama valodā.  Nav jau nevienam noslēpums , ka bieži lielveikalu plauktos ir produkti ar zemu kvalitāti.  Varbūt cena ir vilinoša, bet kvalitāte zema , garantijas kvalitāte vispār neeksistē.

Mēs negribam domāt par to, ejot iepērkoties.. Izvēlamies tos zīmolus, ko jau esam izmantojuši, un maigi sakot ir aizdomas par jebkuru jaunu produktu. Bet dažreiz gribam izmēģināt, jo grūti pretoties , ja kaimiņš ieteicis vai kolēģis.

 Bet no otras puses, ja neizmēģināsim, kā varam zināt, kāds ir produkts. Tomēr progress iet uz priekšu:  pavisam jauns produkts aizstāj citu, jauni atklājumi, jaunas tehnoloģijas.

Kādēļ Vegas Cosmetics?

Agrāk ļoti bieži braucu iepirkties Vācijā, jo šīs valsts produktu kvalitātei vairāk uzticos. Bieži draugi pasūtija, lai arī kaut ko nopērku Vācija., jo nepatika šeit Latvijā nopērkamā analogā produkta kvalitāte vai cena.  Lielākoties bija pasūtīti šādi produkti: veļas pulveri, zobu pastas, kafija, kosmētika, smaržas. Svarīgi lai produkti būtu ražoti Vācija, nevis Polijā.

Kaimiņiene teica, lai beidzu  nodarboties ar labdarību, un taisu savu biznesu ar produktiem no Vācijas. Manuprāt bija muļķīgi iepirkties Vācijas lielveikalos akciju laikā un pārdot par dārgāku uzcenojumu Latvijā. Vēlējos atrast produktus ar augstu kvalitāti, ražotu Vācijā un ar iespēju pārdot par tādu cenu kāda tā ir visur Rietumeiropā.  Visiem šiem kritērijiem atbilda Vegas Cosmetics.

Vegas Cosmetics uzņēmums tika dibināts  2003 gada maijā. Projekts jauns, bet ļoti strauji augošs. Vegas Cosmetics pašlaik jau darbojās 15 valstīs. Galvenie ražošanas biroji ir Vācijā un Portugālē.Atsauksmes par šo kompāniju ir ļoti pozitīvas.Cenas lojālas. Nebija nekādu šaubu par kvalitāti. To apliecina Dermatest kvalitātes zīme.

Latvijā Vegas Cosmetics ir no 2012 gada februāra.  Par šo laiku pati esmu visus Vegas Cosmetics produktus izmēģinājusi un varu teikt tikai to labāko. Man patīk, ka varu lietot kvalitatīvu,  ekskluzīvu  kosmētiku par pieņemām cenām.

Kā tas ir iespējams , ka tik kvalitatīva kosmētika ir par tik patīkamām cenām. Man paskaidroja, ja Vegas Cosmetics izplatītu produkciju ar veikalu palīdzību, tad produktu cena sadārdzinātos 3 reizes vairāk, varbūt pat vairāk. Klāt nāktu šādas izmaksas: veikalu noma, transports, nodokļi, personāla algas, reklāma. Izplatot caur konsultantu prece arī pie klienta nonāk par pieņemamu cenu. Atkrīt daudzas izmaksas.

Vegas Cosmetics plusi:
Augsta kvalitāte
Pieņemamas cenas
Ekskluzīvi produkti
Ērta piegāde
Iespēja nopelnīt

Pareizi sapratāt. Jūs varat netikai lietot produkciju, bet arī nopelnīt. Pateicoties veiksmīgam marketinga plānam ir iespēja jebkuram, kas kļūst par Vegas Cosmetics konsultantu, nopelnīt. Vegas Cosmetics ir unikāls ar to ka produktu cenas  Eiropa vai Krievija, vai Amerikā ir  vienas un tās pašas. Marketinga plāns darbojas vienādi visur pasaulē un ir vienots . Nav svarīgi kādā valstī tu dzīvo. Vieni un tie paši noteikumi. Tava grupā var būt ne tikai tavā valstī dzīvojošie konsultanti, tas var būt jebkurā citā valstī dzīvošs konsultants. Sev pienākošos bonusus vienmēr izmaksās.